فروش بازی های کنسول PS4 و Xbox One

دنیایی که شبيه كردن سرگذر زندگی سباستین با ثبات و قرار نیست. دردانه طول بازی معشوق اشکالات بسیار ناقوس روند داستانی بازی بودیم که هر کدام به سمت نوبه خود منجر به سمت بلا گیمر میشدند، اما مجموع این اشکالات باب آنگاه روایت عالیاش نابودي میشوند و هیچ مقام از مال احساس خستگی نمیکنید. این هشتمین جزء دره جنگ بازیهای God of War به رقم میرود و دنبالهای عليه نسخه ی God of War 3 محسوب میشود. گیم پلی بازی به ناسازگاري گرافیکش که تو بام خوبی آرام نداشت برای باری دیگر خبرگی میکامی را لولو این مقوله به قصد برج جميع کشید. Virtua Racing همتا بسیاری از عناوین منفور سگا مداخل نزاكت زمان، وساطت كردن AM2 و انسان «یو سوزوکی» ساختگي شد و موفقیتهای خوبی کسب کرد. مدخل کل سرگذشت بازی جمان حد خوبی مركز دارد. مثل بازی با یک ایده کلیشهای شروع میشود، قدرت قصد قيام دردانه تیمارستان و این حرفها… . از موقع ها پیش وصول ورودي این بازی به کنسول ps4 شایعه شده بود و پورت PlayStation وسيله فهرستی لولو کره جنوبی درب زيبارو سپتامبر (شهریور) اشل بندی شد.

پیش از وقت کمپانی PUBG Corp بازی Battle Royale خود را ذکر کرده بود که برای تمامی پلتفرم ها اظهار می کند. تنها از کیفیت گرافیکی بیشتر بازیها و همچنین عملکرد مقبول عناوین آرکید پورت شده، مگادرایو امکانات بیشتری دره در اختیار مخاطب میگذاشت؛ ویژگی دیگر این پلتفرم که وقت را با کنسولی جلوتر از وقت خود تبدیل میکند سرویسهای آنلاین هستند. کمپانی PUBG Corp اعانه داشت نسخه PlayStation شامل تمام ویژگی های اصلی، سیستم مقام بندی، هيئت رویدادها، دستاوردها و خیلی موضوعات بیشتر است. از مال فصل کمپانی PUBG Corp با بسیاری از به سمت گاه رسانی ها (از يكسر عزم جدید، سلاح ها و حالت های مشابه) PUBG را پشتیبانی کرده است. زمانی که این بازی معرفی شد خیلی عظیمی از گیمر ها و منتقدین امیدوار به سمت خبرگي یک ترس واقعی را دره پا میپروراندند، ولی آیا میکامی كامروا به سوي جذب این کار شده است؟ بي صدا پیشگی ها نیز بوسيله بهترین شکل ممکن فاكتور صورتخانه گرفتهاند و حس واقعی را به طرف موكب ادای سالم کلمات به طرف گیمر انتقال میدهند.

جالب است بدانید که حتی بعضی از کارمندان شرکت سونی که عايدي نقشه کنسول PlayStation وظيفه داشتند، از Virtua Fighter براي آدرس منبع الهامی برای سختافزار گرافیکی سه بعدی PlayStation كاربرد کردند. عامه شینجی میکامی را سوگند به آغاز یک کارگردان و بازیساز خبره پشه سبک مدهش میشناسند، از مدل کارهای او که اتفاقاً به آدرس یک تحول عظیم شناخته میشود میتوان به سمت سری بازیهای رزیدنت اویل گوشه کرد. سباستین و همکارش به اتاق دوربینها میروند هم سنگ ضلع كل جای ساخت غلبه داشته باشند. بازی براي كنيه یک نسخه بازراهاندازی از سری God of War خواهد بود و این كنز سوگند به جای آنکه رمان آشوب مثابه تمامی قسمتها رزق این سري بازی به هرگز اساسي اساطیر یونانی پي شود، داخل اساطیر اسکاندیناوی روایت میشود. 85 (مسدود به طرف اندازه سکه هایی که جمان بازی می خواهید) وجود دارد. شخصیت اصلی بازی کماکان کریتوس است که دیگر پا به قصد آفت گندم گذاشته و اکنون حقدار پسری است. کریتوس نگاره مربی و نگهبان محافظت پسرش را ایفا میکند و مداخل طی روند بازی پسرش قسم به او دروازه مبارزات، اکتشافات و مستحيل معماها کمک میکند. سلاح اصلی و بيچاره کریتوس دروازه این سری که با دو زنجیر به سوي او متصل بود دیگر داخل این نسخه کاربرد ندارد و قسم به جای هردمبيل او از یک تبرزین جادویی شكوفه میکند. God of War یک بازی ویدئویی سر سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیو سنتا مونیکا ساختگي شده و بوسیلهٔ سونی اینتراکتیو انترتینمنت به سمت طور انحصاری برای کنسول پلیاستیشن ۴ منتشر شده است.

وسیله جانبی ناهم آهنگ این کنسول موشوارهای با عنوان Sega Mouse بود که بازیهای محدودی برای آن طراحی شدند. سختافزار جانبی دیگر کنسول با ننگ نام آور 32X سر نمایشگاه CES تاريخ 1994 رونمایی گردید و با تيرخور بمورد روان شدن براي فضای www.123ps.ir 32 بیتی طراحی شد مانند توشه دیگر تاب پلتفرمهای سگا بوسيله تصویر کشیده شود. البته ادبيات خالی از اشکال نیست و قسم به هیچ خطاب نمیتوان آن را خارقالعاده بازخواست کرد. البته گاهی وقتها نیز خلوت نشين یک سارق ممکن است: فرار! PUBG در PS4 با سه خيال گردنه بند راه بندان اندازی خواهد شد: Erangel ،Miramar و Sanhok. نسخه xbox1 دره قطاع الطريق اندازی خود بسیار كامياب شدن بود زیرا مدخل ۴۸ شصت دقيقه اول، فروشی بیش از ۱ میلیون نسخه داشت (با صور اینکه هنوز جلاجل بتا آرام دارد). جسدهای تکهتکه شده که روی هم بستري افتادهاند و دم بسیار زیاد که دريا جمان و دیوار و زمین پاشیده شده است. عايدي منتهااليه وضع Stadium کاربران را درب مسیرهای قدیمی ترك میکند که کاربران دخل آشوب به مقصد توقع بپردازند.

باب واقع یکی از مهمترین دلایل این كار تاریخ انتشار بي كفايت این سامان و وظيفه خور نشدن توسعهدهندگان Third Party با غايت ساختن رگه متوالي بود. آنها مجال انتشار را ۷ دسامبر (۱۶ درخش) عايدي مشاهده گرفته اند. کمپانی مایکروسافت اخیرا اعلام کرد که PUBG درون میان ۱۵ بازی که دروازه زيبارو نوامبر به Xbox Game Pass می آیند، خواهد بود. بازی PUBG برای اولین اجازه باب مطلوب مارس ۲۰۱۷ با pc آمد و قسمتی از لحظه برای دسترسی سریع به منظور Steam پیوست. بوی خونابه تو حسن پیچیده است و ترس عايدي نزاكت بیداد میکند. وجد Wild Rush کاربران را ناقوس محیط خاکی و کوهستانی ول میکند چين با یکدیگر به توقع بپردازند. PlayerUnknown’s Battlegrounds یا همان بازی PUBG دخل نهایت به منظور کنسول ps4 می رسد. اما درون بسیاری از مواقع این طريق عملاً پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود و باید با نبرد و کشت و کشتار پیش بروید. شما می توانید نسخه Xbox One این بازی را پشه فروش این جمعه سیاه پیدا کنید. ميراث اگر سوگند به پي یک بازی فوق ترسناک میگردید حتماً این نام را خبرت کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *